Erasmus Student Network Polska jest organizatorem Konkursu Fotograficznego Discover Europe 2017

english version
Jury

Szymon Kobusiński - fotograf, autor multimedialnych projektów artystycznych, wykładowca, twórca studia fotograficznego, producent filmowy. Ukończył studia na Kierunku Fotografii na Wydziale Operatorskim w PWSFTviT w Łodzi. Jego największą pasją jest portret. Od lat fotografuje wybitne osobowości, znanych i cenionych przedstawicieli świata kultury, nauki, polityki i biznesu.

Jacek Pałkiewicz - Dziennikarz, jeden z najbardziej aktywnych podróżników i eksploratorów naszych czasów. Twórca survivalu w Europie. Niestrudzony organizator wypraw na wszystkich szerokościach geograficznych globu z zapałem dokumentujący pradawne kultury małych grup etnicznych, które pod niszczącymi wpływami naszej cywilizacji na zawsze znikają z powierzchni ziemi.

Matthias Dengler - samouk, zwycięzca dużych konkursów fotograficznych. Obecnie mieszka w Gdańsku. Często podróżuje po Europie, również po miejscach nieznanych. Fotografia daje mu możliwość rozwoju kreatywności, odkrywania swojej prawdziwej tożsamości. Nie czuje się samotnie, dopóki aparat jest z nim.

Anna Rogowicz-Pierzchała - pracuje w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, pełniącej rolę Narodowej Agencji Programu Erasmus+ w Polsce. Ceni piękne rzeczy i lubi się nimi otaczać, miłośniczka malarstwa XIX w., dobrych filmów i mody lat 30-40. Z zamiłowania fotograf-amator. Absolwentka kursu fotografii organizowanego przez Marka Waśkiela.