Erasmus Student Network Polska jest organizatorem Konkursu Fotograficznego Discover Europe 2019

english version
Krok po kroku

1. Jeśli spełniasz warunki określone w regulaminie, czyli jesteś studentem polskiej lub zagranicznej uczelni bądź uczesnikiem praktyk programu Erasmus+, zarejestruj się na naszej stronie poprzez formularz rejestracyjny. Po utowrzeniu konta "Student" możesz zgłaszać zdjęcia do konkursu, jak i oglądać i oceniać zdjęcia innych uczestników ( możesz tylko oglądać i oceniać zdjęcia).

2. Po wypełnieniu formularza możesz zgłosić do 6 zdjęć, przyporządkowując je dowolnym kategoriom.

Masz do wyboru:

Citizen of Europe  - Obywatel Europy - zdjęcia przedstawiające rozmaite oblicza Europejczyków

Discover Nature  - Odkryj naturę Europy - zdjęcia przedstawiające piękno nautry oraz krajobrazy kontynentu europejskiego

Discover Architecture - Odkryj architekturę Europy - zdjęcia przedstawiające unikalne miejsca, które skrywa w sobie Europa

Pamiętaj, że każde zdjęcie traktowane jest indywidualnie. Możesz zgłosić 6 zdjęć do jednej kategorii lub zgłosić zdjęcia we wszystkich kategoriach.

3. Podczas etapu centralnego wyłonione zostaną 3 zdęcia z każdej kategorii konkursowej. Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową, która odbędzie się w Warszawie. W czasie Gali przewidziany jest także wernisaż nagrodzonych prac, bankiet oraz występ artystyczny.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, już teraz zapoznaj się z regulaminem konkursu!