Erasmus Student Network Polska jest organizatorem Konkursu Fotograficznego Discover Europe 2018

english version
Krok po kroku

1. Jeśli spełniasz warunki określone w regulaminie, czyli jesteś studentem polskiej lub zagranicznej uczelni, zarejestruj się na naszej stronie poprzez formularz rejestracyjny, wybierając odpowiedni etap lokalny odpowiadający uczelni, na której studiujesz. Będąc studentem możesz zgłaszać zdjęcia do konkursu, jak i oglądać i oceniać zdjęcia innych uczestników (nie będąc studentem możesz tylko oglądać i oceniać zdjęcia).

2. Po wypełnieniu formularza możesz zgłosić do 6 zdjęć, przyporządkowując je dowolnym kategoriom.

Masz do wyboru:

Citizen of Europe  - Obywatel Europy - zdjęcia przedstawiające rozmaite oblicza Europejczyków

My Europe, my home  - Mój kawałek Europy - zdjęcia przedstawiające ciekawe miejsca oraz krajobrazy w Europie

Surprise me Europe! - Europo zaskocz mnie! - zdjęcia przedstawiające śmieszne lub intrygujące sytuacje, które miały miejsce w Europie.

Pamiętaj, że każde zdjęcie traktowane jest indywidualnie. Możesz zgłosić 6 zdjęć do jednej kategorii lub zgłosić zdjęcia we wszystkich kategoriach.

3. Podczas etapu centralnego wyłonione zostaną 3 zdęcia z każdej kategorii konkursowej. Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową, która odbędzie się w Warszawie. W czasie Gali przewidziany jest także wernisaż nagrodzonych prac, bankiet oraz występ artystyczny.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, już teraz zapoznaj się z regulaminem konkursu!