Erasmus Student Network Polska jest organizatorem Konkursu Fotograficznego Discover Europe 2017

english version
Krok po kroku

1. Jeśli spełniasz warunki określone w regulaminie, czyli jesteś studentem polskiej lub zagranicznej uczelni, zarejestruj się na naszej stronie poprzez formularz rejestracyjny, wybierając odpowiedni etap lokalny odpowiadający uczelni, na której studiujesz. Będąc studentem możesz zgłaszać zdjęcia do konkursu, jak i oglądać i oceniać zdjęcia innych uczestników (nie będąc studentem możesz tylko oglądać i oceniać zdjęcia).

2. Po wypełnieniu formularza możesz zgłosić do 6 zdjęć, przyporządkowując je dowolnym kategoriom.

Masz do wyboru:

Citizen of Europe  - Obywatel Europy - zdjęcia przedstawiające rozmaite oblicza Europejczyków

My Europe, my home  - Mój kawałek Europy - zdjęcia przedstawiające ciekawe miejsca oraz krajobrazy w Europie

Surprise me Europe! - Europo zaskocz mnie! - zdjęcia przedstawiające śmieszne lub intrygujące sytuacje, które miały miejsce w Europie

Incredible Is Now - W dzisiejszych czasach jesteśmy zabiegani i zapracowani. W ciągłej gonitwie umyka nam piękno, które nas otacza. Czasami warto zatrzymać się, dostrzec otaczający nas świat i uchwycić chwilę. Pomoże nam w tym smartfon z dobrym aparatem, taki jak ASUS ZenFone 3. Wykonany z dbałością o szczegóły, nie tylko zachwyca stylem, ale także mocą. Pokaż nam co Ciebie zachwyca w życiu codziennym – możesz to zrobić za pomocą klasycznej fotografii lub wykorzystaj nowe możliwości jakie oferują smartfony i przygotuj gif lub timelapse. 

Pamiętaj, że każde zdjęcie traktowane jest indywidualnie. Możesz zgłosić 6 zdjęć do jednej kategorii lub zgłosić zdjęcia we wszystkich kategoriach.

3. Wybór najlepszych zdjęć odbywa się dwuetapowo - jury danego etapu regionalnego wybiera 10% zdjęć które przechodzą do etapu centralnego. Dodatkowo nagrodzone zostają po 3 zdjęcia w każdym z regionów!

4. Podczas etapu centralnego wyłonione zostaną 3 zdęcia z każdej kategorii konkursowej. Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową, która odbędzie się w Warszawie. W czasie Gali przewidziany jest także wernisaż nagrodzonych prac, bankiet oraz występ artystyczny.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, już teraz zapoznaj się z regulaminem konkursu!