Erasmus Student Network Polska jest organizatorem Konkursu Fotograficznego Discover Europe 2019

english version
Organizator

 

Odkryj Europę z Erasmus Student Network

37 krajów, 450 sekcji lokalnych. 13,500 wolontariuszy. 180,000 zadowolonych studentów

3 wyjątkowe litery: ESN -  identyfikujące tylko jedną taką organizację studencką!

Podstawowa działalności ESN opiera się na Programach tj. Mentor, którego celem jest zapewnienie pomocy Erasmusom oraz Tandem, polegający na wspólnej nauce języków pomiędzy studentami. Specjalnie dla wolontariuszy działających w ESN oraz Erasmusów powstała karta ESNcard, która zapewnia posiadaczom duże zniżki np. w restauracjach, kinach, sklepach.

W Polsce działa 38 sekcji lokalnych ESN. Stowarzyszenie ESN Polska oferuje swoim członkom różnorodny wachlarz działań, składający się z projektów o charakterze edukacyjnym - Lekcje Europejskie, charytatywnym - Miedzynarodowy Św. Mikołaj, sportowym - ESN Olympics, ekologicznym - Las Erasmusa.

ESN podkreśla  bogactwo kulturowe Europy, dlatego Stowarzyszenie Wspierania Międzynarodowych Wymian Studenckich Erasmus Student Network Polska (Stowarzyszenie ESN Polska) jest już po raz trzynasty organizatorem konkursu fotograficznego “Discover Europe”!

W imieniu członków Stowarzyszenia ESN Polska zachęcamy do nadsyłania zdjęć! Spójrz na Europę z różnych punktów widzenia i odkryj ją z nami na nowo!